INSCHRIJVINGEN GEOPEND NK LOOPFIETS – 13 jULI 2019

Uitnodiging NK Loopfiets 2019

Organisatie: Rapid Wheels Klazienaveen
Datum: 13 juli 2019
Locatie: BMX baan Leeuw 1, Klazienaveen
Categorieën: 2 jaar en jonger, 3 jaar, 4 jaar en 5 jaar (jongens/meisjes rijden samen)
Inschrijfgeld: Voorinschrijving € 7,50 per deelnemer, Daginschrijving € 15,- per deelnemer. Voorinschrijving is mogelijk t/m 1 juli 2019
Voorinschrijving: www.rapidwheelsbmx.nl/nkloopfiets
Daginschrijving: Is mogelijk tegen hoger tarief
Wedstrijdindeling: Dagleeftijd
Nummerbord: Alle deelnemers ontvangen een nummerbord van de organisatie, het is verplicht om deze te gebruiken.
Deelname: Iedereen kan deelnemen, licentie is niet noodzakelijk. Deelnemers zijn verzekerd via de organisatie
Prijzen: Alle finalisten ontvangen een beker, kampioen ontvangt een trui
Bezoekers: Entree gratis
Contact: info@rapidwheels.nl
Website: www.rapidwheelsbmx.nl

Tijdschema:
09.30 – 10.00 uur: Aanmelden
09.45 – 10.15 uur: Training
10.30 uur*: Aanvang wedstrijd
13.00 uur*: Prijsuitreiking

* tijden zijn streeftijden afhankelijk van het aantal deelnemertjes.

WIJZIGINGEN OPEN KLASSE DISTRICT OOST EN INSCHRIJVING

Wijzigingen Open Klasse District Oost:

  • De Open Klasse wordt verreden door de districtswedstrijd heen.

Dus: 1e manche Districtswedstrijd, 1e manche Open Klasse, 2emanche Districtswedstrijd, 2e manche Open Klasse, etc.

  • Deelname Open Klasse kan uitsluitend per voorinschrijving. Dus géén aanmelding op de dag zelf.
  • Inschrijfgeld bedraagt € 2,00 per wedstrijd.
  • Opgeven via onze website.
  • Mocht je (door bijv. ziekte) niet mee kunnen doen, geef dit op de wedstrijddag vóór 9.00 uur door aan onze clubvertegenwoordiger Hans Folkers clubvertegenwoordiger@rapidwheels.nl

District oost wedstrijdkalender 2019

District Oost wedstrijden
wedstrijd datum plaats organisator adres
Openingswedstrijd za 30-3-2019 Nijverdal FCV De Lochsprinters Beethovenlaan, Nijverdal
District A1 za 6-4-2019 Nijverdal FCV De Lochsprinters Beethovenlaan, Nijverdal
District A2 za 11-5-2019 Klazienaveen FCC Rapid Wheels Leeuw 1, 7891 HH Klazienaveen
District A3 za 18-5-2019 Haaksbergen DVO Haaksbergen Geukerdijk 107, 7481 CA Haaksbergen
Districts Kamp.
Ooost – Noord
za 1-6-2019 Schoonebeek FCC The Derrick Crossers Kerkhoflaan 3, 7761 AS Schoonebeek
District A4 za 15-6-2019 Raalte CRT Raalte Broeklanderdijk 5, 8101 NA Raalte
District A5 za 29-6-2019 Schoonebeek FCC The Derrick Crossers Kerkhoflaan 3, 7761 AS Schoonebeek
District B1 za 24-8-2019 Hengelo FCV Het Twentse Ros Verlengde Polluxweg 20, 7557 XH Hengelo
Districts Kamp.
Ooost – Noord
za 31-8-2019 Assen FC Unitas Kortbossen 5, 9405 BM Assen
District B2 za 7-9-2019 Ommen FCC De Bissinghcrossers Sportlaan 7, 7735 Arrien
District B3 za 28-9-2019 Nijverdal FCV De Lochsprinters Beethovenlaan, Nijverdal
District B4 za 5-10-2019 Dedemsvaart FCC De Vaart Archimedesstraat 14b, 7701 SG Dedemsvaart
District B5 za 26-10-2019 Raalte CRT Raalte Broeklanderdijk 5, 8101 NA Raalte
Lichtwedstrijd za 2-11-2019 Schoonebeek FCC The Derrick Crossers Kerkhoflaan 3, 7761 AS Schoonebeek

De Districts Kampioenschappen Oost Noord (ook wel: DKON) zijn twee wedstrijden die gezamenlijk door de Districten Oost en Noord worden ge-organiseerd.
De wedstrijden zijn toegankelijk voor alle NFF-Federatiekaarthouders uit de beide districten.

Nationale wedstrijdkalender 2019

De Federatieraad van de NFF heeft in november 2019 de wedstrijdkalender voor 2019 vastgesteld. Hieronder volgen de datums van de nationale wedstrijden.

Het Achterhoeks Kampioenschap was oorspronkelijk vastgesteld op 11 mei, maar is later verschoven naar 4 mei (n.a.v. Supercross op Papendal op 11 mei)

Nationale wedstrijden
wedstrijd datum plaats organisator adres
Overijssels Kampioenschap za 13-4-2019 Hengelo FCV Het Twentse Ros Verlengde Polluxweg 20, 7557 ZA Hengelo
Drents Kampioenschap za 20-4-2019 Assen FC Unitas Kortbossen 5, 9405 BM Assen
Achterhoeks Kampioenschap za 04-5-2019 Doetinchem FCC De IJsselcrossers Stokhorstweg 7a, 7006 GA Doetinchem
Brabants Kampioenschap za 25-5-2019 Ammerzoden FCC Ammersoyen Hooge Weide, 5324 BP Ammerzoden
Plaatsingswedstrijd za 8-6-2019 Berlicum FMC The Whoopers Groenstraat 14e, 5258 GA Berlicum
Nederlands Kampioenschap ma 10-6-2019 Berlicum FMC The Whoopers Groenstraat 14e, 5258 GA Berlicum
NK Clubs za 22-6-2019 Dedemsvaart FCC De Vaart Archimedesstraat 14A, 7701 SG Dedemsvaart
Gelders Kampioenschap za 14-9-2019 Apeldoorn BMX Apeldoorn Kanaal Zuid 127, 7332 BD Apeldoorn
Twents Kampioenschap za 21-9-2019 Haaksbergen DVO Haaksbergen Geukerdijk 107, 7481 CA Haaksbergen
Gronings Kampioenschap za 12-10-2019 Winschoten FCV Flying Birds Bovenburen 127, 9675 HE Winschoten
Veluws Kampioenschap za 19-10-2019 Putten FCC Putten Hooiweg 4, 3883 MS Putten

Rapid Wheels op Facebook


[/col]

Schema trainingen en baanverhuur

[/row]

Leave A Reply:

No comments yet.